Sławek Zieniewicz schodzi po schodach trzymając w ręku wózek inwalidzki

Wyjście z domu, zrobienie zakupów, przejazd autobusem… Dla nas to żadna trudność. Dla osób z niepełnosprawnością to czasem bariera nie do pokonania.

Mimo życia w niełatwej rzeczywistości, oni wcale się nie poddają. Potrafią mieć do siebie dystans, śmiać się i dawać radość innym. Mimo problemów mają w sobie masę pozytywnej energii, którą skutecznie zarażają innych. Wierzą w to, że ich życie ciągle ma znaczenie. I wciąż mają nadzieję na to, że ograniczenia nic nie znaczą. Po prostu DAJĄ RADĘ.
Niepełnosprawność ich nie zatrzymała. Chcą się uczyć i pracować. Są pełni zapału, chęci i niespotykanego zaangażowania. Mają przyjaciół i znajomych, zakochują się, zakładają rodziny, wychowują dzieci… Chcą wykorzystać każdą szansę, która tylko się nadarzy. Zwyczajne-niezwyczajne życie zwyczajnych-niezwyczajnych ludzi.

Teraz potrzebują Twojej pomocy. Chcemy zebrać 50 000 zł, które umożliwią nam m.in. dokończenie projektów ,,Krok ku samodzielności” i „Profesjonalni niepełnosprawni”. Dzięki nim 1820 osób z niepełnosprawnościami z całej Polski DA RADĘ codziennym trudnościom. Twoje wsparcie to dla nich szansa na zdobycie nowych umiejętności i znalezienie pracy, na zaufanie sobie samemu i uwierzenie we własne możliwości, na spełnienie marzeń, z których już zrezygnowali.

Pomóż nam dawać wędkę a nie rybę!

button Pomagam