Karolina Głucha

Karolina Głucha – młoda i niezwykle sympatyczna dziewczyna z niepełnosprawnością ruchową i neurologiczną związaną z dziecięcym porażeniem mózgowym. Była zamknięta w sobie, cierpiała na poważną fobię społeczną, ale dzięki pomocy Mamy i Fundacji Aktywizacja DAŁA RADĘ. Udało się jej zaktywizować społecznie i zawodowo! Karolina pokonała swoje słabości i teraz pracuje w jednej z poznańskich restauracjach fast food. A za pierwsze zarobione pieniądze kupiła… Tego i wielu innych ciekawych rzeczy dowiesz się z filmu poniżej.

Sławek Zieniewicz

Sławek Zieniewicz – z niepełnosprawnością zmaga się dopiero od niepełnej dekady. Kiedy los posadził go na wózku był zupełnie zrezygnowany, nie widział przed sobą żadnych perspektyw. Aż za namową kolegi trafił do Fundacji Aktywizacja w Białymstoku. Tutaj DAŁ RADĘ – zaakceptował swoją niepełnosprawność, odnalazł sens życia i niezwykłą, sportową pasję… Jaką? Żeby się dowiedzieć, koniecznie zobacz krótki film o Sławku, który znajduje się poniżej.


Martyna Babicz

Martyna Babicz – młoda, ciągle uśmiechnięta dziewczyna, która pokazuje, że mimo niepełnosprawności wzroku, daje radę! Od dzieciństwa zmagała się z nietolerancją rówieśników, przez co miała problemy z akceptacją siebie. Jednak dzielnie walczyła: ukończyła fizjoterapię, próbowała znaleźć pracę – niestety bez skutku. Wtedy trafiła do rzeszowskiego oddziału Fundacji Aktywizacja i znalazła pracę! Jaka to praca i jakie śmieszne historie są z nią związane – o tym i o wielu innych ciekawych rzeczach Martyna opowie Ci w filmie, który znajduje się poniżej.